Dersomani “Öğretmenler Odası” bölümü öğretmenlerimizin öğretme çabalarına katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

  • İpucu Videoları” bölümü özellikle matematik derslerini daha kalıcı, neşeli ve katılımcı işleyebilmeniz için hazırlanmış videolardan oluşmaktadır. Videolarda; matematik öğretim müfredatında yer alan kavramlar, kavramlar arası ilişkiler ve kavramlarla işlemler arasındaki köprülerin kurulması konularının yanı sıra, sınıfta uygulayabileceğiniz etkinlik ve problem örnekleri paylaşılmıştır.
  • Öğretmek Eğlencelidir” bölümünde, özellikle matematik derslerinde tekrarlarla kaybedilen zamanı geri kazandıracak uygulamalar, öneriler ve örnekler sizleri beklemektedir.
  • Soru bankası bölümünde yüzlerce soru, binlerce sayfa çalışma yaprağı sayesinde artık herhangi bir yardımcı kaynağa ihtiyaç duymadan derslerinizi işleyebileceksiniz.
  • Sınav Oluştur” bölümü sayesinde her sınıf düzeyinde, her derse ve her üniteye göre hazırlanmış soru havuzundan dilediğiniz zaman, dilediğiniz sayıda soru seçip birkaç dakika içinde istediğiniz sınavı oluşturabilirsiniz. Bu sayede öğrencilerinizin ne bildiklerini ve neyi bilmeye ihtiyaçları olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Belirli Gün ve Haftalar” bölümü sayesinde artık internetten dakikalarca ihtiyacınız olan şiiri ya da yazıyı bulmak için zaman kaybetmeyin. İhtiyacınız olan her şey bu bölümde sizi bekliyor.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.